Notice: Undefined variable: num_of_review in /var/www/vhosts/myoptician.gr/httpdocs/wp-content/themes/homey/single-listing/title.php on line 16
Οπτικό κέντρο Ζαφειρούλης
Κουκουφλή 5, ΦάρσαλαΠληροφορίες για το κατάστημα
Από το 1985 βρισκόμαστε συνεχώς δίπλα σας, αντιμετωπίζοντας με επιτυχία τις ανάγκες της όρασης σας. Η συνεχής εκπαίδευση σε συνδυασμό με την σωστή τεχνολογική αναβάθμισή του καταστήματος, μας κατατάσσουν πρώτους στην εφαρμογή και εκπαίδευση φακών επαφής, πολυεστιακών γυαλιών και κάθε είδους ιδικής κατασκευής και όχι μόνο.
Σκοπός μας είναι να βοηθήσουμε, με τις γνώσεις μας, τον ασθενή – πελάτη, να επιλέξει το καλύτερο δυνατό προϊόν, σύμφωνα με το πρόβλημα και τις ανάγκες του.
Μη διστάσετε να ρωτήσετε οτιδήποτε σας προβληματίζει. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε.
Notice: Undefined index: id in /var/www/vhosts/myoptician.gr/httpdocs/wp-content/themes/homey/single-listing/reviews.php on line 26